Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Jaroslav Stranavsky - MUSIC-MASTER

CD Peter Kuric & Hanka Hulejová a hostia...

CD Peter Kuric s priateľmi... Hankou Hulejovou. Hankina knižka a posledné CD...

VIDEO YOUTUBE

Výborný heligónkar a spevák Peter Kuric pripravuje svoje druhé profilové dvoj-CD. Jedno bude podpolianske a druhé z pesničiek šíreho sveta - z Kanady. Tam Peter pracoval a s rodákmi (a nie len s nimi) krásne piesne po robote spieval... Tak sa ich rozhodol pre Vás na CD uchovať.

Pán Boh Ťa osvietil, keď Ťa Peter napadlo pozvať k spolupráci na Tvoje CD Hanku Hulejovú. V krátkom videu si môžete pozrieť zábery z dnešnej nahrávky 27. 4. 2007. Bol  to najkrajší darček k mojim meninám.  Peter bude mať krst nového dvoj-CD 13. júna v Kultúrnom dome A. Sládkoviča v Detve. Srdečne Vás všetkých na koncert pozývame. Vystúpi na ňom aj Hanka Hulejová s vnučkou Simonkou.
 


Asi pred 17 rokmi sme začali s Hankou pripravovať jej profilové CD. Hanku však postihla nepredstaviteľná tragédia, keď zavraždili jej milovanú dcérku. Ostali sme bezmocní proti tejto rane osudu aj čo mocnejší chlapi - sme nič neznamenali. Hanka prestala spievať a ostala so svojím žiaľom a preťažkým krížom. Mohli sme len konštatovať holý fakt, že tento zbytočný a nezmyselný čin zobral Hanke najdrahšie, čo milujúca matka má....

Dnes mi povedala, že ona by už aj šla za Norikou. Našťastie ju tu veľa ľudí potrebuje. A keďže o jej pôsobivú knižku je taký záujem, že koncom roka vyjde v reedícii, dohodli sme sa, že posledné Hankine CD spravíme spolu. Ako prílohu ku knižke - už teraz v lete.
Veľmi mlado vyzerá Hanka aj dnes, keď nesie už 7 krížikov. ( Narodená 8. 12. 1939). Pred 15 rokmi sa jej zrútil svet a čas prestal mať zmysel. Je neuveriteľné, že za tých pätnásť rokov sa nijako nezmenila. Skutočne, akoby sa jej zastavil ča
s. Tieto fotky sme urobili naozaj dnes 27. apríla 2010.

Raz sa tam hore všetci stretneme. Veru, už aj v tej našej hore rúbu. Svetozár, Ivan, Miro, Jožko... Raz sa tam stretneme a taký orchester spravíme, že nás až na zemi počuť bude.
Zo srdca Ti Hanka prajem túto výbornú speváčku vnučku Simonku, aj mladšiu Natálku. Tvoja milovaná dcérka Norika sa isto v nebíčku teší, že po mnohých rokoch ticha s nimi opäť spievaš.

Tvoj priateľ Jaro Stráňavský
  

 


 


563585

Úvodná stránka